На адресу дорожніх, територіальних, об’єднаних та первинних профорганізацій 5 серпня надіслано телеграму:
«Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні ініційовано проведення інтернет-голосування щодо визначення розміру мінімальної заробітної плати у державному бюджеті на 2015 рік.
Організацією Об’єднаних Націй встановлено, що мінімальна заробітна плата має бути не нижче 3 доларів США за годину. На сьогодні в Україні вона становить 7 грн. 30 коп. за годину. За профспілковою оцінкою, з урахуванням прогнозів щодо рівня інфляції (станом на серпень п. р.), мінімальна заробітна плата у 2015 році має становити щонайменше 3709 грн.
Ураховуючи сучасні економічні та політичні реалії, профспілки вбачають за можливе розпочати поетапне досягнення цього розміру зі стартової величини мінімальної заробітної плати у 2015 році 3093 грн.
4 серпня п. р. стартувала онлайн-кампанія зі збору підписів під петицією до Уряду та Президента України з вимогою встановлення у 2015 році  мінімальної заробітної плати у розмірі 3093 грн.
Просимо профспілкові комітети всіх рівнів взяти активну участь у підписанні онлайн-петиції, що розміщена за адресою , тим самим взяти участь у боротьбі за гідне життя для людини праці».
Днем раніше телеграму за підписом першого заступника голови Спільного представницького органу об’єднань профспілок Сергія Кондрюка про проведення національного профспілкового референдуму щодо мінімальної заробітної плати було розповсюджено всім членам СПО об’єднань профспілок.