Так,  відповідно до рішення ІІІ Конференції профспілки на посаду заступника Голови профспілки обрано Олександра Миколайовича Мушенка, який працював завідувачем відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки.
О.М.Мушенок народився 25 березня 1967 року. У 1984 закінчив середню школу й у цьому ж році почав працювати вантажником. З 1985 по 1987 роки служив у лавах Радянської армії.
Має дві вищі освіти – транспортну й економічну.
З 2001 по 2004 роки працював у Федерації профспілок України експертом і начальником відділу зайнятості й заробітної плати. Зокрема, брав участь у розробці нової редакції Закону про зайнятість населення і розділу оплати праці проекту Трудового кодексу.
З 2004 року працював провідним фахівцем, а в 2005-му був призначений  на посаду завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки.

Конференція задовольнила заяву Василя Сидоровича Леська щодо звільнення його з посади заступника Голови профспілки за власним бажанням у зв’язку з виходом на пенсію. Делегати щиро подякували йому за багаторічну плідну співпрацю й самовіддану роботу із захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан.

Відбулися кадрові зміни в апараті Ради профспілки.
На посаду завідувача відділу правової роботи – головного правового інспектора праці Ради профспілки призначено Миколу Володимировича Бєльченка, який до цього часу працював правовим інспектором праці Ради профспілки.

На посаду завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи призначено Ярослава Анатолійовича Мальського, який працював провідним фахівцем цього відділу.

На посаду провідного фахівця відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи призначено Андрія Вікторовича Єрмоленка, який до цього працював провідним фахівцем відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки.

Відповідні зміни внесено у розділ «Про нас» («Структура» ) на нашому сайті.