У ході зустрічі В.Бубняк висловив сподівання, що переговори щодо підвищення заробітної плати працівникам компанії нарешті матимуть конструктивний характер. При цьому він наголосив на підвищенні тарифних ставок і посадових окладів на 20 % з 1 квітня 2016 року шляхом відповідного перерахунку заробітної плати за зазначений термін і, що важливо, – для всіх залізничників. Саме таке суттєве підвищення зарплати забезпечить реальне зростання їхніх доходів і добробуту. Голова профспілки поінформував також очільника галузі про численні листи та звернення, які продовжують надходити з цього приводу від профорганів усіх рівнів і безпосередньо спілчан. Тож, резюмував В.Бубняк, якомога швидше позитивне вирішення цієї вкрай загостреної проблеми сприятиме зняттю соціальної напруги в трудових колективах. Адже, на жаль, попереднім керівництвом Товариства це питання не було своєчасно вирішено, хоча була можливість зробити це за рахунок зменшення відрахувань Єдиного соціального внеску, що дозволить зекономити близько 4 млрд грн., та підвищення тарифів на вантажні перевезення.


Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» зауважив, що також зацікавлений в найшвидшому підвищенні заробітної плати залізничникам. Цьому, на його думку, сприятиме фінансовий аудит компанії. Новий керівник «Укрзалізниці» поінформував, що на першому ж засіданні сформованого в повному складі правління ПАТ буде створено та затверджено спеціальну комісію для проведення фінаудиту. А вже після завершення цієї роботи він буде готовий до обговорення з керівниками галузевих профспілок конкретних перспектив підвищення заробітної плати всім працівникам.


Водночас В.Бубняк вкотре наголосив про необхідність прискорити підвищення заробітної плати залізничникам та звернув увагу В.Балчуна на несправедливі нарікання з боку деяких керівників ПАТ «Укрзалізниця» з приводу його затягування нібито з вини профспілок.


 Крім цього, під час робочої зустрічі В.Бубняк акцентував увагу В.Балчуна на гострій необхідності вирішення цілої низки поточних питань.


Зокрема, наголошено на виконанні в повному обсязі чинних Галузевої угоди та колективних договорів – щодо організації оздоровлення працівників та їхніх дітей, вирішення проблеми невиплати з початку 2016 року матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам Стрийського вагоноремонтного заводу та інші питання, які були включені до вимог профспілки до попереднього керівництва Товариства.


В.Бубняк передав новопризначеному очільнику «Укрзалізниці» В.Балчуну текст вимог, висунутих 13 травня п. р. президією Ради профспілки керівництву Публічного акціонерного товариства.


Відділ інформації Ради профспілки