Під час розмови керівники профспілки та галузі обговорили низку першочергових питань.
Перш за все, йшлося про підвищення заробітної плати працівників залізничного транспорту, що вкрай актуально в умовах складних економічних реалій. Вадим Бубняк наполягав на незмінній позиції Ради профспілки, а саме – підвищенні тарифних ставок і посадових окладів на рівень, не нижчий за рівень інфляції в країні.


Обговорено також ситуацію, пов’язану з напруженою роботою з укладення колективного договору ПАТ «Українська залізниця». Лідер профспілки висловив пропозицію вжити всіх можливих заходів для збереження існуючого пакету пільг і гарантій, включивши в новий документ норми й зобов’язання щодо соціального захисту залізничників, що містяться у чинній Галузевій угоді і колективних договорах. Це було б справедливе рішення щодо залізничників, які сумлінно виконують свої професійні обов’язки в непростих умовах сьогодення.  


Голова профспілки порушив і таке злободенне питання, зокрема для львівських залізничників, як незабезпечення продуктами харчування їдалень, що практично зупинило їх роботу у структурних підрозділах. Невирішення цієї проблеми викликає справедливе незадоволення трудівників і жодним чином не сприяє зниженню соціальної напруги в трудових колективах.


Під час розмови з новим виконуючим обов’язки Голови правління ПАТ “Українська залізниця” Євгеном Кравцовим Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк торкнувся і проблем, з якими працівники стикаються у своїй повсякденній виробничій діяльності. Так, вкрай бракує запасних частин та інших матеріалів, наприклад, для виконання ремонту рухомого складу. І про ці – суто виробничі справи – постійно точаться критичні розмови на різноманітних профспілкових заходах.


Голова профспілки Вадим Бубняк запросив очільника «Укрзалізниці» до участі у роботі засідання Ради профспілки, яке відбуватиметься 7 квітня поточного року, та побажав Євгену Кравцову успіхів у новому статусі, висловивши також сподівання на подальшу плідну співпрацю в рамках соціального діалогу.


Відділ інформації Ради профспілки