Під головуванням першого заступника Генерального директора Укрзалізниці Миколи Сергієнка 28 липня відбулося засідання робочої групи щодо взаємодії з профспілками, що діють у галузі.

Завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки Світлана Анісімова наголосила, зокрема, на головній вимозі профспілки залізничників і транспортних будівельників, що є на часі, – вирішення питання щодо підвищення заробітної плати залізничникам, а також на відновленні нормального режиму праці на всіх залізницях.

Інформуємо, що  Генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк підписав телеграму, яку  29 липня відправлено на адресу начальників Одеської та Львівської залізниць такого змісту:

«З метою недопущення соціальної напруги в трудових колективах керівництвом Укрзалізниці відповідно до рішень, прийнятих на зустрічі із профспілками 25 березня 2010 року і на засіданні Ради Укрзалізниці від 26 березня п. р., запропоновано встановлювати режим робочого часу для кожного структурного підрозділу в залежності від обсягів виконуваних робіт за погодженням із профспілками.

Враховуючи позитивні тенденції до зростання обсягів роботи (перевезень), пропоную прийняти рішення щодо встановлення режиму повного робочого часу» на Одеській та Львівській залізницях.

Відділ інформації Ради профспілки