Як відомо, президія Ради профспілки на засіданні 10 грудня п. р. ухвалила рішення про запровадження разом із партнерами – АБ „Експрес-Банк” та маркетингово-інвестиційною компанією «НМТ Груп» – комплексної бонусної програми (завантажити постанову).  
 
Реалізація проекту спрямована на посилення мотивації профспілкового членства, адже в результаті запровадження бонусної програми члени профспілки отримають системні знижки та накопичують бонуси в різноманітних закладах, що реалізують товари та послуги населенню.

У профспілки залізничників і транспортних будівельників України вже є достатній досвід розробки і впровадження соціальних програм для спілчан. Успішним прикладом є запровадження страхування від нещасних випадків на виробництві: завдяки цій ініціативі члени профспілки або їх родичі отримують у разі настання виробничої травми додаткову матеріальну допомогу.

Наразі створено робочу групу з питань запровадження та розвитку бонусної програми, створюються регіональні групи, провадиться робота з напрацювання переліку місцевих організацій (торгівлі, послуг тощо), які могли б стати потенційними партнерами програми.

Відділ інформації Ради профспілки