Справжню боєздатність продемонстровано ФПУ у ході проведення всеукраїнської акції «Хвиля гніву», до якої долучилася і наша профспілка, проти урядового законопроєкту про працю № 2708 і антипрофспілкового – № 2681. Присутні на конференції представники науково-експертної спільноти підтвердили недолугість цих законопроєктів.
Профспілкам вдалося призупинити процес прийняття законопроєкту про працю у «турборежимі» і повернути роботу над ним у тристоронній формат: за участю профспілок, урядовців і роботодавців. Це відбулося завдяки нашій консолідації, наголосив Голова ФПУ, Голова СПО об’єднань всеукраїнських профспілок Григорій Осовий.
Під час дискусії йшлося про пошук відповідей на виклики часу. Проблеми, які постали перед суспільством, здатні мобілізувати профспілки на рішучу боротьбу, спираючись на молодь у поєднанні з досвідом старшого покоління.
Ухвалено Рекомендації, з якими учасники конференції звернулися до Президента України та Прем’єр-міністра із закликом відновити соціальний діалог та враховувати позицію профспілок і роботодавців у процесі трансформації трудового законодавства.


Відеозапис конференції – на вебпорталі ФПУ

 

Рекомендації