Послуги профспілковий контакт-центр надає за трьома напрямами.

«Гаряча лінія» – цілодобова телефонна юридична консультація членів профспілки. Зателефонувавши за номером 0-800-210-390 можна безкоштовно отримати відповідь на запитання з різних галузей права.

Особливий статус мають запитання, пов’язані із застосуванням трудового законодавства в системі залізничного транспорту України.

Зважаючи на їх специфіку та значну кількість внутрішніх нормативних актів, дзвінки з цих питань перенаправляються на правового або технічного інспектора праці Ради профспілки за територіальним принципом. З метою здійснення контролю, щопонеділка ЦСП надаватиме Раді профспілки звіт щодо цього блоку питань.
 
Інша корисна послуга – «Допомога в дорозі» зацікавить автомобілістів і подорожуючих, адже за тим самим номером можна цілодобово отримати інформацію – контактний телефон, адресу, ціни і знижки тощо – про найближчі СТО, заправки, евакуатори, служби таксі, готелі, кафе, вокзали та ін.

Також фахівець контакт-центру за необхідності порадить, як діяти у разі дорожньо-транспортної пригоди для уникнення помилок і негативних наслідків.

А послуга «Адвокат 24» передбачає дієву допомогу членам профспілки або їх рідним у разі виникнення складної життєвої ситуації. Цілодобовий виїзд адвоката в найкоротші терміни для надання кваліфікованої юридичної допомоги гарантовано забезпечить захист прав і законних інтересів спілчан у випадках, передбачених кримінально-процесуальним законодавством та законодавством про адміністративні правопорушення України.

При виникненні реальної проблеми член профспілки телефонує до контакт-центру, фахівець надає термінову юридичну консультацію і вирішує питання необхідності виклику адвоката і можливості територіально забезпечити його виїзд на місце події. Невідкладна юридична допомога передбачає надання правової інформації, консультації, роз’яснення з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних). Послуга «Адвокат 24» в межах конкретної ситуації надається одноразово, цілодобово, безкоштовно і носить консультаційний характер.

Щоб долучитися до проекту, необхідно бути членом профспілки залізничників і транспортних будівельників України, учасником нашої «Дисконтної програми»  і укласти угоду з Центром соціальних послуг. Загалом, послуги ЦСП платні, але для учасників «Дисконтної програми» нашої профспілки віднедавна їх вартість становить лише 28 грн. на рік для однієї особи.
 
У членів профспілки є декілька можливостей стати користувачами послуг контакт-центра.
 
По-перше, відповідну угоду з ЦСП може укласти профком структурного підрозділу. Питання оплати послуг вирішується на засіданні виборного профоргану: це можуть бути власні кошти членів профспілки або їх повністю чи частково сплачує профком.

По-друге, спілчани – учасники «Дисконтної програми» профспілки можуть особисто укласти договір з ЦСП і сплачувати щорічний внесок.
 
У будь-якому випадку для реєстрації в контакт-центрі необхідна наявність у спілчан нашої дисконтної картки, адже ексклюзивні умови діють лише в межах цієї соціальної програми профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Відділ інформації Ради профспілки