![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-02_14-29-47-916.jpg)
Вітаємо юних залізничників і весь колектив дитячої залізниці!
Діти мають право на дитинство. Безпечне, веселе і радісне, з різноманітним досвідом, щоденними відкриттями і новими знаннями.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-02_14-29-53-032.jpg)
Все це 70 років дарує Київська дитяча залізниця своїм вихованцям, а також маленьким мешканцям міста і гостям столиці. Адже мала залізниця – не лише навчальний профорієнтаційний заклад, а й окраса і родзинка міста, улюблене місце відпочинку дітей і дорослих.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-02_14-30-00-703.jpg)
Водночас вихованці залізниці – начальники поїзда і провідники, ревізори і начальники станції, поїзні диспетчери, чергові по станції і по вокзалу, диктори, машиністи і помічники, оглядачі вагонів – не поступаються дорослим колегам у серйозному ставленні до роботи. І разом з тим – відкривають малечі двері у цікавий світ залізниць, інколи казковий і сповнений пригод. Бажаємо Київські дитячій залізниці подальшого розвитку, її вихованцям – успіхів у навчанні, безхмарного і безтурботного дитинства, а всім нам – Перемоги і Миру.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-02_14-30-06-207.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-02_14-30-51-409.jpg)