Залiзничний транспорт – одна з небагатьох галузей економіки країни, де піклування про здоров’я працівників та ветеранів визначено пріоритетом соціальної політики, а, відтак, знаходиться у колі пильної уваги і постійної турботи профспілки. Спільні зусилля Укрзалізниці і профспілки щодо пошуку і впровадження нових, більш досконалих форм організації медичного обслуговування працівників і пенсіонерів дають свої результати.
Ось один яскравий приклад.
На початку червня минулого року лінійна лікарня Південно-Західної магістралі у селі Клубівка, що на Хмельниччині, гостинно відкрила свої двері у новій якості – як госпрозрахунковий медико-соціальний центр для пенсіонерів залізничного транспорту.
Стаціонар загального терапевтичного профілю прийняв першу групу ветеранів, яких направила сюди на лікування Придніпровська залізниця. Відтоді сотні сивочолих пацієнтів з усіх шести магістралей поліпшили тут своє здоров’я.
Фінансування цього медичного центру здійснюється за рахунок пайової участі всіх залізниць, а також благодійних внесків організацій та фондів.
Лікарня, споруджена у 2004-му з ініціативи Георгія Кірпи, є медичним закладом європейського зразка. За допомогою сучасного обладнання й апаратури кваліфікований медперсонал впроваджує новітні методики оздоровлення, що дають чудовий результат.

Усі без винятку ветерани, які побували тут, висловлюють щиру вдячність за ефективне санаторне лікування працівникам Клубівської оздоровниці і всім причетним до організації такої благородної справи…

Петро МОСКАЛЕНКО, член Спілки журналістів України, позаштатний кореспондент «ВІСНИКА»