Закарпатська «Трембіта» Ужгородського територіального комітету профспілки залізничників і транспортних будівельників України  відкрила першу табірну зміну 13 червня. Протягом двох тижнів 150 дітлахів віком до 14 років поповнюватимуть сили й здоров’я у мальовничому куточку – селі Циганівці, вдихатимуть цілющі пахощі хвойного лісу, розважатимуться й набиратимуться нових цікавих вражень. За літо тут планується оздоровити понад 600 дітей.
А про зручність для відпочивальників і привабливий вигляд оздоровниці заздалегідь подбали профпрацівники й активісти: кожен об’єкт закладу закріплений за певним структурним підрозділом Ужгородської дирекції Львівської залізниці, тож вони постаралися зробити все якнайкраще. У кімнатах виконано косметичний ремонт, в першому спальному корпусі – замінено підлогу, перекрито дах другого корпусу, відремонтовано й пофарбовано їдальню, закуплено нове обладнання для кухні. Приємну картину створюють акуратно підстрижені газони й жива огорожа, квітуючі троянди, а в спекотні дні дітвору вабить блакитною прохолодою басейн. На території табору обладнано футбольне поле, ігрові майданчики для малюків і старших любителів спорту. На випадок непогоди у приміщенні для гурткової роботи встановлено чотири столи для настільного тенісу, а досвідчені вихователі розробили цікаву програму, тож нудьгувати школярам буде ніколи, повідомив прес-центр Ужгородського теркому профспілки.

Перші відпочивальники 14 червня вже відкрили оздоровчий сезон у тінистих «Дубках» Жмеринського теркому профспілки, наповнивши їх дитячим галасом і веселими витівками. До їх приїзду заклад був повністю готовий, про це подбали залізничники вузла. У період літніх канікул за три зміни тут наберуться наснаги й відпочинуть близько 700 школярів, поінформував провідний фахівець Жмеринського теркому профспілки Ігор Білий.

У дитячому таборі «Зорька» Конотопського теркому профспілки 10 червня розпочався веселий літній відпочинок майже для 250 школярів, що приїхали сюди у першу зміну.
Педагогічний та обслуговуючий колектив оздоровниці робить все можливе для того, щоб влітку дітлахи та підлітки отримали найкращі враження і чудово оздоровилися. Вони заселилися в оновлені затишні корпуси. Для всіх бажаючих працюють гуртки хореографії, декоративно-прикладного мистецтва та ліплення. Високопрофесійні кухарі забезпечують дітей смачним збалансованим харчуванням.

У таборі є все, що необхідно для здорового відпочинку – сонце, річка, чистий пляж, ліс і, звичайно, нові друзі. Хлопчики й дівчатка вже показали свої таланти й уміння під час урочистого відкриття першої зміни та інших цікавих заходів, попереду, до кінця червня, у них ще є багато часу для втілення цікавих творчих ідей, розповіла методист дитячого оздоровчого закладу «Зорька» Алла Мороз.