Починаючи з 2009 року координаційні та постачальницькі функції щодо централізованого забезпечення залізниць окремими видами спецодягу та спецвзуття виконують Головне управління планування та контролю за закупівлями матеріально-технічних ресурсів Укрзалізниці та ДП «Укрзалізничпостач». На закупівлю спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) на 2012-й  заплановано 74,4 млн грн., на початок листопада було витрачено 62,5 млн грн.

Проте відзначено, що кошти виділяються несвоєчасно і не в повному обсязі, що призводить до нестабільного забезпечення працівників галузі ЗІЗ протягом всього року. Не виконуються і плани забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими ЗІЗ для роботи в осінньо-зимовий період. Наприклад, старші електромеханіки, електромонтери СЦБ Павлоградської дистанції сигналізації та зв’язку Придніпровської залізниці не забезпечуються шапками-вушанками вже протягом 10 років, а службою матеріально-технічного забезпечення Львівської магістралі шапки-вушанки та рукавиці ватяні протягом багатьох років взагалі не придбавалися.

Не краще йдуть справи із забезпеченням працівників миючими та знешкоджувальними засобами, зокрема, Південно-Західною залізницею за 10 місяців 2012-го мило господарське зовсім не закуповувалося.

Структурними підрозділами у розрахунках-заявках не враховуються потреби у чоловічих і жіночих видах спецодягу та спецвзуття. Не створюються також комісії з приймання і перевірки ЗІЗ, до яких мають входити представники адміністрації і профкому.

Не покращилася ситуація і щодо прання, хімічного чищення, сушіння й ремонту спецодягу і спецвзуття на залізницях. Так, із 87 машин хімічного чищення, взятих на облік на залізницях, справних тільки 69. Лише в локомотивних та вагонних депо створено пункти хімічного чищення та прання спецодягу, а на інших підприємствах, особливо колійного господарства, працівники перуть його вдома.

Президія  Ради  профспілки  постановила:

 

першому заступнику Генерального директора Укрзалізниці С.Болоболіну запропонувати:
– проаналізувати ситуацію з придбанням ЗІЗ і вжити термінових заходів щодо своєчасного виконання централізованих поставок на залізниці якісного спецвзуття та інших ЗІЗ. До 12 грудня п. р. поінформувати Раду профспілки про забезпечення залізничників ЗІЗ;
– організувати і провести виставку спецодягу і спецвзуття за участю постачальників продукції, з метою визначення сучасних і якісних ЗІЗ для забезпечення залізничників на 2013 рік;
– заборонити керівникам головних управлінь Укрзалізниці зменшувати фінансування на придбання необхідної кількості ЗІЗ на 2013 рік по господарствах Укрзалізниці;
– при укладанні угоди ДП «Укрзалізничпостач» щодо централізованого придбання спецвзуття на 2013 рік розділити потребу на двох постачальників продукції задля безперебійного 100 % забезпечення залізничників ЗІЗ.

Начальникам залізниць та підприємств залізничного транспорту запропонувати:
– враховуючи відставання, забезпечити виконання у встановлені терміни планів закупівлі спецодягу і спецвзуття до роботи в осінньо-зимовий період 2012–2013 років;
– створити наказами на залізницях і підприємствах залізничного транспорту комісії з приймання і перевірки ЗІЗ, що надходять на підприємство, на їх відповідність вимогам нормативних документів (ДСТУ, ГОСТ, ТУ) з представників адміністрації, профорганізації підприємства;
– розробити на залізницях програми придбання нових машин хімічного чищення спецодягу, замість тих, які вийшли з експлуатації.

Головному управлінню охорони і організації праці Укрзалізниці:

– встановити дієвий контроль за виконанням вимог «Порядку забезпечення працівників залізничного транспорту спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту», затвердженого наказом Укрзалізниці від 12.02.2009 р., № 072-Ц.

Дорожнім, територіальним, об’єднаним комітетам профспілки, профкомам первинних профорганізацій:

– встановити постійний контроль за своєчасним і в повному обсязі забезпеченням працівників ЗІЗ, їх відповідністю нормативним актам з охорони праці та зобов’язаннями за колдоговорами.

 

Газета “Вісник Профспілки” №22 (609) від 30 листопада 2012 року