Як повідомлялося, 28 березня в Мініфраструктури відбулася зустріч Міністра Максима Бурбака з Головою профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадимом Ткачовим і головами  дорожніх профорганізацій залізниць України.
Розглянуто низку актуальних питань, що порушила за своєю компетенцією Рада профспілки.

Перспективи затвердження фінансового плану залізниць і Укрзалізниці в цілому.

Міністр повідомив, що найближчим часом проект документа буде подано на погодження відповідними органами виконавчої влади та затвердження Кабінетом Міністрів України. В скоригованому проекті фінплану на 2014 рік закладено мінус 2 % обсягу перевезень. Тож необхідно виходити з цих суворих реалій сьогодення.

Зміст фінансового плану Укрзалізниці. Чи будуть передбачені витрати на реалізацію соціальних гарантій за Галузевими угодами і колективними договорами.

Міністр поінформував: проект фінансового плану залізниць на 2014 рік через відому соціально-економічну та політичну ситуацію в країні довелося коригувати. Однак у 2014 році основні соціальні виплати залізничникам буде збережено.

Медичне страхування.

Проектом фінплану на 2014 рік заплановано близько 180 млн грн.
В.Ткачов наголосив на тому, щоб залізничники мали можливість самостійно обирати ту чи іншу страхову компанію чи «Лікарняну каса», яка, до речі, успішно діє на Львівській залізниці вже кілька років поспіль. Другий момент: щоб страхові компанії та «Лікарняна каса» знаходилися в однакових умовах щодо 50-відсоткових відрахувань внесків застрахованих осіб.
У Міністерстві буде вивчено це питання з огляду на конкретні пропозиції профспілки.

Зростання заробітної плати.

З 1 січня 2014 року тарифні ставки і посадові оклади підвищено на 5 %. На залізницях скасовується режим неповного робочого часу – запроваджується повний робочий тиждень.

Відрахування профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу.

Питання вирішено.

Недержавне пенсійне забезпечення залізничників.

У проекті фінплану передбачено 18 млн грн., які планується перерахувати до галузевого пенсійного фонду «Магістраль».

Утримання соціальної сфери та інших зобов’язань.


Видатки на утримання соціальної сфери цьогоріч буде зменшено на 30 %. Витрати передбачено на рівні 800 млн грн.
Водночас Міністр Максим Бурбак, Голова профспілки Вадим Ткачов і голови дорпрофсожів залізниць наголосили на необхідності першочергового забезпечення в сезон-2014 оздоровлення дітей залізничників, зокрема, на морі та в Карпатах. Для цього треба об’єднати зусилля всіх зацікавлених сторін. Міністр запропонував Раді профспілки надати пропозиції з вирішення одного з найважливіших на сьогодні питань.

Виплата винагороди за підсумками роботи в 2013 році.

Виплату 13-ої зарплати за 2013 рік заплановано на третій квартал п. р.


Збереження робочих місць і контингенту відповідно до нормативів чисельності, зменшення надурочних годин.

В 2013-м дещо зменшилась кількість надурочних годин. Роботу в цьому напрямку буде продовжено.

Відновити питання і дії щодо повернення навчальних закладів у підпорядкування Міністерства інфраструктури України.

Міністр повідомив, що звернеться до Міністерства освіти і науки України з ініціативою повернення 7 залізничних технікумів у підпорядкування Мінінфраструктури.

Відміна наказу Укрзалізниці від 11.05.2011 № 185-Ц щодо комп’ютерного комплектування поїзних бригад.

Вислухавши думку профспілкової сторони, Міністр запропонував надати обґрунтовані пропозиції з цього приводу.

Перспективи державної підтримки залізничного транспорту відповідно до ст.10 Закону «Про залізничний транспорт України».

Питання на часі, вивчатимуться фінансові можливості для оновлення рухомого складу. За дорученням керівника Уряду Міністерству необхідно вжити додаткових заходів щодо залучення кредитних коштів ЄБРР для закупівлі рухомого складу вітчизняного виробництва.

Перспективи створення АТ «Укрзалізниця» і в цілому реформування  галузі.

За дорученням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка на адресу Міністра інфраструктури вказано: для сталого функціонування та розвитку залізничної галузі в тижневий термін забезпечити погодження проекту постанови Кабінету Міністрів «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» із відповідними органами виконавчої влади та в установленому порядку внести його на розгляд Уряду.
Максим Бурбак зауважив, що початок роботи АТ «Укрзалізниця» очікується вже з 1 січня 2015 року.

Доля керівного складу Укрзалізниці, залізниць, підприємств залізничного транспорту.

В. Ткачов передав М.Бурбаку лист зі зверненням  профспілки залізничників і транспортних будівельників, яке було прийнято III  Конференцією профспілки на адресу Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Міністра інфраструктури Максима Бурбака з приводу дотримання виваженого підходу до кадрових змін в системі  залізничного транспорту України, не користуючись  в цьому питанні  виключно аргументами політичної доцільності. Адже саме від цих рішень залежить безпека руху, стабільність в господарській діяльності, соціальна захищеність членів багатотисячного професійного колективу, а, відповідно, і членів їх сімей.
Очільник відомства наголосив, що «такої «рубки», як в інших міністерствах, у нас немає. Будуть прийматися зважені рішення».

Відділ інформації Ради профспілки