“Залізниця у повному обсязі виконала усі соціальні зобов’язання за 2012 рік. Сума соціальних виплат склала майже 2,6 млрд грн. Ці кошти було витрачено на утримання об’єктів соціальної інфраструктури, фінансування медичних та навчальних закладів, реалізацію житлової програми, надання додаткових відпусток за ненормований робочий день, вислугу років. На 2013 рік згідно з Галузевою угодою ця сума сягне 2,9 млрд грн, що на 8% більше, ніж торік. Цифри реальні і прораховані у проекті фінансового плану залізниць, який зараз перебуває на розгляді та узгодженні”, – зазначив Володимир Козак, якого цитує прес-центр Укрзалізниці.

Система соціальної підтримки на залізницях складається з кількох основних елементів: соціальні гарантії, компенсації і пільги, передбачені законодавством; гарантії, компенсації і пільги, пов’язані з характером роботи та особливостями виробничо-технологічного процесу; додаткові грошові виплати (різні види матеріальної допомоги та інші виплати); соціальний пакет підприємства (можливість користуватися об’єктами соціальної сфери); індивідуальний соціальний пакет (медичне страхування).

На утримання об’єктів соціальної інфраструктури планується витратити 136,4 млн грн (що на 8,1% більше ніж у 2012 році); на житлове господарство – 38,4 млн грн. (більше на 19,9%); утримання закладів оздоровчого та спортивно-культурного характеру (66 оздоровчих, 46 культурних та 50 спортивних закладів) коштуватиме залізницям 48 млн грн. (більше на 11,8%); утримання гуртожитків – 16 млн грн. (на 18,9% більше); фінансова допомога галузевим медичним та навчальним закладам складатиме 97,3 млн грн. (зростання на 16,6%) – відповідно 89,5 та 7,8 млн грн; матеріальна допомога непрацюючим – 233 тис. пенсіонерів-залізничників – майже 184 млн грн. (9,3%); відшкодування пільгових пенсій – 39 млн грн (на 16,4% більше); утримання медичного обладнання – 19 млн грн (більше на 1,3%); витрати на навчання та лікування залізничників – майже 18 млн грн (більше на 5%) тощо.

Таким безпрецедентним пакетом підтримки у соціальній сфери у наш час може пишатися далеко не кожне підприємство. Укрзалізниця – відповідальний ставиться до своїх працівників і надає приклад  соціально відповідального роботодавця. Зокрема, галузь  гарантує працівникам, які зайняті у важких і шкідливих умовах праці, надання додаткових відпусток і доплат згідно переліку відповідних робочих місць і робіт з зазначенням розмірів цих доплат, одночасно із заходами щодо поліпшення умов праці.
 
Укрзалізниця – державне підприємство зі сталою системою соціальної підтримки персоналу. В галузі діє цілий комплекс гарантій, компенсацій, пільг і можливостей, які надаються залізничникам з метою мотивації, залучення й утримання персоналу, турботи про його працездатність, професійне довголіття, можливості самореалізації, умови праці та життя.

Соціальна відповідальність Укрзалізниці – це добровільний внесок в розвиток суспільства в соціальній, економічній та екологічній сферах, безпосередньо пов’язаний з основною діяльністю підприємства і виходить за рамки визначеного законом мінімуму.

Довідково.
Витрати на соціальну сферу становлять близько 2 % від загальних витрат залізниць, що окрім того складаються з наступних позицій:
• заробітна плата з нарахуваннями до пенсійного фонду та ін. – 42%;
• необхідні матеріали, паливо та електроенергія – 32,4%;
• амортизаційні відрахування, інші витрати (податок на землю, оплата комунальних послуг, охорона об’єктів, тощо) –25%.

За повідомленням прес-центру Укрзалізниці