Міністр погодився із цією пропозицією, зазначивши, що єдиний шлях, який веде до розв’язання проблем – конструктивний соціальний діалог. Тому необхідно постійно підтримувати двосторонній зв’язок між Міністерством і профспілками підгалузей транспорту. Особливо це важливо з огляду на те, що у кожній підгалузі цього року відбуватимуться реформи, і необхідно, щоб вони були максимально прозорими і відкритими, підкреслив В.Козак. До того ж, практично кожна з них зіткнулася з падінням обсягів перевезень, що спричиняє й інші негативні наслідки. Тому від профспілок Міністр хотів би почути не лише про проблеми, які існують у тій чи іншій галузі, але й пропозиції щодо можливих шляхів подолання негараздів.

 zasedanie.jpg

Можливість висловитися отримав кожен з присутніх. Порушувалися як спільні для всіх транспортників питання, так і проблеми окремих підприємств. Зокрема, йшлося про необхідність державної підтримки транспортників, підвищення зарплати та забезпечення соціального захисту працівників, факти порушення термінів виплати заробітної плати тощо.

Міністр надав відповіді на частину запитань, а для рішення інших призначив додаткові зустрічі і пообіцяв ретельно відпрацювати усі зауваження та пропозиції профспілок.

Після закінчення зустрічі відбулося засідання президії Ради Федерації профспілок транспортників України.

Відділ інформації Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Мінінфраструктури регулярно проводитиме зустрічі з профспілками для вирішення актуальних питань розвитку галузей транспорту