«Шановні друзі, я маю велике задоволення поширити це повідомлення солідарності на адресу з’їзду профспілки, що відбудеться 15 грудня 2016.


Якщо подивитися на глобальну картину, є очевидним, що ми як працівники транспорту стикаємось з величезними труднощами. Водночас життєво важливо, що у нас є потужний міжнародний профспілковий рух, який має міцні позиції.


Ви зараз стикаєтеся із труднощами політичної, економічної та фінансової нестабільності, що впливають на залізниці України і, внаслідок цього, на ваших спілчан. Але дозвольте знову запевнити – у вас є солідарна підтримка МФТ та її членських організацій. Ми – глобальна профспілкова федерація, і ми продовжуватимемо стояти поруч із вами.


Від імені МФТ – а це понад 5 млн працівників транспорту із 700 членських організацій по всьому світу – ми передаємо вам найкращі побажання для успішного проведення з’їзду і зобов’язуємося працювати з вами у подальшому в боротьбі за соціальну й економічну справедливість, на яку усі ваші спілчани та залізничники України заслуговують.


Солідарно ваш Стівен Коттон, Генеральний секретар МФТ».