Таке рішення ухвалено на засіданні Молодіжної ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, що відбулося у Києві  17 травня.


Молоді члени галузевої профспілки з Луганська, Маріуполя, Іловайська, Слав’янська,  Конотопа, Одеси   та інших міст України протягом  вже декількох років опікуються дитячими будинками та інтернатами, допомагаючи малюкам, спілкуючись з підлітками-сиротами, які потребують неабиякоє уваги до себе саме в цей непростий період свого дорослішання.  Волонтери організовують збір грошей та всього іншого, що необхідно їхнім підопічним, допомагають у благоустрої територій дитячих притулків, створюють веб-сайти і, звичайно ж, під час відвідування маленьких вихованців завжди привозять солодощі, іграшки, книжки тощо.

Цього ж року, підтримавши ініціативу колег-луганчан, молоді залізничники набудуть нового досвіду з організації та проведення різноманітних заходів у рамках своєї спільної акції.

ДО ТЕМИ.

У профспілці залізничників і транспортних будівельників України утворено понад 650 молодіжних рад первинок, 25 – територіальних і 6 – дорожніх профорганізацій. До їх складу обрано майже 7 тис. активістів.

 

Відділ інформації Ради профспілки