Так, В.Жураківський зазначив, що на виконання своїх зобов’язань за Галузевою угодою у 2013-му адміністрацією залізничного транспорту спрямовано 5,7 млрд грн. Це на 8,4 % більше попереднього року.

На залізницях на виплату щомісячної надбавки за вислугу років використано 1,63 млрд грн., доплат і надбавок згідно з додатком до Угоди – 1,07 млрд грн.,  винагороди за підсумками роботи за рік – 364,4 млн грн., матеріальної допомоги на оздоровлення – 387,4 млн грн.,  грошової допомоги при звільненні на пенсію – 356,4 млн грн., відшкодування витрат за роз’їзний характер роботи  – 228 млн грн., надання додаткових відпусток – 255,6 млн грн., фінансування заходів з охорони праці – 341,4 млн грн., здешевлення путівок на оздоровлення – 111,9 млн грн., утримання об’єктів оздоровлення – 316,9 млн грн.

 Протягом 2013-го двічі  підвищувалися тарифні ставки і посадові оклади працівників, а загальне зростання їх склало 10,3 %. Середньомісячна зарплата порівняно з попереднім роком збільшилась на 5,7 % і становила 3971,8 грн.

Розроблено Програму недержавного пенсійного забезпечення залізничників, і на індивідуальні пенсійні рахунки працівників у грудні 2013 року було перераховано загалом 18 млн грн.

В галузевих оздоровчих закладах протягом минулого року відпочили і поправили здоров’я  88 тис. осіб, 26,2 тис. з них – діти залізничників.
Затверджено Програму будівництва житла залізницями на 2013-2014 роки, якою передбачено обсяги та напрямки житлової політики у галузі. За минулий рік збудовано та придбано 239 квартир на загальну суму 63,4 млн. грн.

Голова профспілки Вадим Ткачов наголосив, що зобов’язання сторін за Галузевою угодою в 2013 році в основному виконувалися. Водночас лідер профспілки зазначив, що фонд оплати праці залізниць за рік збільшився лише на 0,63 %, а зростання зарплати в основному відбулося за рахунок зменшення чисельності працюючих. Кошти від зростання тарифів на вантажні та пасажирські перевезення практично не використовувались для зростання заробітної плати. У той же час темпи зростання зарплати залізничників відставали від росту зарплати працівників інших галузей економіки України, і  залізничники за рівнем своєї заробітної плати опинилися сьогодні на 11-м місці.  

Внаслідок запровадження неповного робочого часу та надання відпусток без збереження заробітної плати одним працівником залізниць відпрацьовано в середньому за місяць 92,3 % норми робочого часу. Водночас порушується  трудове законодавство щодо залучення працівників до надурочних робіт в період застосування режиму неповного робочого тижня.

Так, правовою інспекцією праці Ради профспілки протягом року перевірено 734 структурних підрозділу та підприємств залізничного транспорту, виявлено 4,6 тис. порушень трудового законодавства, випадків невиконання Галузевої угоди та колдоговорів. Роботодавцям внесено 675 подань, 93 % з яких виконано в повному обсязі. Зокрема, на вимогу правових інспекторів праці роботодавцями було скасовано 358 незаконно виданих наказів, а працівникам загалом повернуто недоплачених або незаконно утриманих 8,7 млн. грн.

Технічною інспекцією праці в 2013 році перевірено 789 підприємств, роботодавцям внесено 532 подання щодо усунення виявлених порушень.

В.Ткачов наголосив також на тому, що на залізницях недостатньо уваги приділяється збереженню кадрового потенціалу, адже за минулий рік чисельність працівників зменшилась на 15,8 тис. осіб (4,8 %). При цьому фактична чисельність працівників майже на 50 тис. осіб менше розрахункової на обсяг роботи.

Делегати прийняли постанову, у якій, зокрема, ухвалено низку пропозицій щодо дотримання трудових прав і соціальних гарантій залізничників.

Повний текст постанови буде опублікований на сайті та у профспілковій  газеті.

Делегати конференції  затвердили текст звернення профспілки до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Міністра інфраструктури Максима Бурбака з приводу стурбованості ситуацією в галузі, зокрема висловили сподівання щодо виваженого підходу до кадрових змін в системі  залізничного транспорту України.

Відділ інформації Ради профспілки