Керівництвом Донецької залізниці 29 грудня 2010 року укладено пенсійний контракт з ПНПФ «Магістраль» і вже перераховано 1 млн 30 тис. грн. на рахунок Фонду. Ці кошти розподілятимуться по персональних пенсійних рахунках працівників структурних підрозділів Донецької залізниці.

 

Як відомо, Генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк і Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Ткачов 4 жовтня 2010 року підписали спільну постанову, якою передбачено,  починаючи з 2010 року, поетапне запровадження недержавного пенсійного забезпечення залізничників через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль», створений профспілкою. А 11 листопада п. р. на засіданні Ради Укрзалізниці прийнято рішення почати в 2010 році сплату пенсійних внесків на користь працівників.

Такий крок зроблено з метою створення додаткових мотивацій для залучення і закріплення кваліфікованих кадрів на залізничному транспорті та посилення соціального захисту працівників галузі, що дасть їм можливість отримувати додаткову недержавну пенсію.

Відділ інформації Ради профспілки
Опубліковано на сайті профспілки 30 грудня 2010 р.