Вирішено організаційне питання. Головою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності обрано Валерія Горбатова, який є першим заступником голови Федерації профспілок України.

 
Ухвалено низку інших рішень, зокрема, про заходи щодо економного (за рахунок зменшення адміністративних витрат) та раціонального використання коштів Фонду і програмні заходи з розвитку Фонду на 2012–2015 роки.

Внесено зміни до бюджету Фонду, затверджено кошториси його відділень на 2012 рік, прийнято програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їхніх сімей.

Наприклад, збільшено витрати на придбання путівок на санаторно-курортне лікування – на 327 млн грн. і на 34 млн грн. – на фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення.

 
Так, для придбання путівок на санаторно-курортне та відновлювальне лікування у 2012 році передбачено 1 076 845 тис. грн., за рахунок яких планується придбати близько 194 тис. путівок, у тому числі 15 тис. путівок – до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

За рахунок коштів Фонду буде здійснено часткове фінансування 137 санаторіїв-профілакторіїв на загальну суму 133 151 тис. грн., у тому числі 70 санаторіїв-профілакторіїв навчальних закладів – на 77 966 тис. грн. До їх числа входять і санаторно-профілактичні заклади залізничників: луганський «Сосновий» – 2 млн грн., одеська «Біла акація» – близько 1,5 млн грн. (в цілому 3,5 млн грн.).

Для поліпшення здоров’я дітей застрахованих осіб кошторисами програм передбачаються асигнування в сумі 215 677 тис. грн. для фінансування оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих закладах.

Для підтримки розвитку фізкультурно-спортивної роботи серед дітей, зміцнення здоров’я підростаючого покоління  на часткове фінансування 601 дитячо-юнацьких спортивних шкіл передбачається 170 042 тис. грн.

Згідно з кошторисами програм на придбання дитячих новорічних подарунків заплановано 95 502 тис. грн., що забезпечить близько 4 млн 200 тис. дітей застрахованих осіб, у тому числі дітей залізничників і транспортних будівельників.

 

За матеріалами засідання правління Фонду  соціального страхування з тимчасової втрати працездатності