Важливі теми порушили у своїх виступах фахівці Ради.
 
Завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати Світлана  Анісімова зосередила увагу колег на питаннях економічної статистики за підсумками першого півріччя – використанні залізницями фонду оплати праці, рівні заробітної плати залізничників, надурочних годинах роботи по господарствах.
 
Вона відповіла також на запитання про практичну реалізацію пунктів протоколу щодо виконання Укрзалізницею вимог профспілки стосовно заробітної плати залізничників. Так, адміністрація послідовно виконує свої зобов’язання перед профспілкою: протягом третього кварталу буде виплачено «13-ту» зарплату – винагороду за результатами роботи в 2014 році, на засіданні Ради Укрзалізниці 23 липня п. р. ухвалено рішення про повернення режиму 5-денного робочого тижня на залізницях.
 
Про зміни у Статуті профспілки та Інструкції з проведення звітів і виборів детально розповів завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Олександр Гнатюк.

Провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Андрій Єрмоленко висвітлив тему: «Програма «Молодіжний працівник» – один із напрямків роботи з молоддю та навчання молодих профспілкових лідерів й активістів». Він зазначив, що Програма «Молодіжний працівник» – це постійно діючий навчальний проект для лідерів молодіжних неурядових організацій, який реалізується за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту, Програми розвитку ООН в Україні та Державного інституту сімейної та молодіжної політики. У Програмі можуть взяти участь і представники нашої профспілки – лідери молодіжних рад профорганізацій всіх рівнів. Заплановано проведення базових тренінгів протягом серпня–жовтня 2015 року. Тож, слідкуйте за повідомленнями на цю тему, зокрема, про конкурсний відбір учасників у стрічці новин на нашому сайті та в соціальній мережі Фейсбук.

Відділ інформації Ради профспілки