За поданнями технічних інспекторів праці призупинялась робота 62 машин, механізмів та устаткування. Загалом на підконтрольних підприємствах трапилося 22 нещасних випадки, три з яких – зі смертельними наслідками. Якщо порівнювати з першим півріччям минулого року, в якому допущено 28 таких випадків, п’ять із яких зі смертельними наслідками, то кількість їх зменшилася.

 

Технічні інспектори праці брали участь у спеціальному розслідуванні 20 нещасних випадків на виробництві, по одному було знято безпідставне звинувачення з потерпілого, а також у роботі комісій з прийняття в експлуатацію чотирьох нових і реконструйованих об’єктів виробничого та соціально-культурного призначення.

 

Позитивно вирішено 333 із 354 письмових та усних звернень спілчан з питань охорони праці. За звітний період проведено 209 заходів з навчання профактиву. У 450 структурних підрозділах проведено перевірки знань посадових осіб з охорони праці. На 65 підприємствах технічні інспектори праці брали участь у формуванні та укладанні колективних договорів щодо зобов’язань з охорони праці.

Володимир Дорошенко, головний технічний інспектор праці Ради профспілки