Фахівцями дорожніх нормативно-дослідних станцій з праці Львівської та Придніпровської залізниць розроблено проекти збірників:


«Типові норми часу на розбирання виключених з інвентарю вагонів на металобрухт і запасні частини». Проект проходив апробацію у вагонних депо Нижньодніпровськ–Вузол – Придніпровської, Дарниця – Південно-Західної та Основа Південної залізниці;


«Типові норми часу на слюсарні роботи з ремонту внутрішнього обладнання при деповському ремонті суцільнометалевих пасажирських вагонів. Ремонт замків і металевих деталей вагона. Частина 1». Він проходив апробацію у пасажирських вагонних депо Ковель Львівської залізниці, Дніпропетровськ та Запоріжжя-1 – Придніпровської, Київ-Пасажирський та Бахмач – Південно-Західної;


«Типові норми часу на слюсарні роботи з ремонту пристроїв автоматичної локомотивної сигналізації під час поточних ремонтів та технічного обслуговування електровозів серії ВЛ10, ВЛ11, ВЛ11М». Проект проходив апробацію у локомотивних депо Лозова Південної залізниці, Мукачеве – Львівської та Нижньодніпровськ-Вузол – Придніпровської.


Проекти збірників отримали схвальне рішення у трудових колективах до їх застосування у виробничих умовах. На залізницях України два останні збірники норм часу запроваджуються вперше.