Серед важливих тем обговорено, зокрема, ситуацію щодо профспілкового контролю за виконанням законодавства України та Галузевої угоди з питань організації і оплати праці в пасажирському господарстві Південно-Західної магістралі за участі першого заступника начальника пасажирської служби цієї залізниці Олександра Підкопалова; діяльність профспілкових комітетів первинних організацій підрозділів пасажирського господарства залізниць з питань зміцнення єдності профспілки; стан організації проїзду працівників підрозділів залізничного транспорту за службовими потребами, про дії профспілки у звязку із запланованим скороченням персоналу на залізницях тощо.

Йшлося також про організацію оздоровлення у непростому сезоні відпочинку в 2014 році. Ця актуальна тема сьогодення обговорювалася також вчора під час наради керівництва профспілки та голів дорожніх профспілкових організацій.

Президія затвердила план роботи Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України на друге півріччя поточного року.
З усіх розглянутих питань порядку денного ухвалено відповідні рішення. Постанови  буде опубліковано у профспілковій газеті та на нашому сайті.

Відділ інформації Ради профспілки