У від 23 вересня п. р. за підписом голови Комітету Л.Денисової зазначено, що 17 вересня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», № 704-VІІІ, яким, зокрема, підвищено розміри прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати (з 1218 грн. до 1378 грн.), збільшено відповідні видатки Державного бюджету на виплату пенсій та соціальних виплат.
Підкреслено, що всі члени Комітету підтримали прийняття даного Закону як на засіданні Комітету, так і під час голосування у сесійній залі парламенту.
Також повідомляється, що Комітет підтримав і запропонував прийняти за основу законопроекти про внесення змін до деяких законодавчих актів України: щодо надання соціальних послуг (реєстр. № 2245 від 26.02.2015 р.) та щодо відновлення повного обсягу пенсійного забезпечення для працюючих пенсіонерів (реєстр. № 2698-доопр. від 2.07.2015 р.).
Висловлено сподівання, що найближчим часом парламент розгляне і підтримає вказані законопроекти, спрямовані на посилення соціального захисту та покращення пенсійного забезпечення громадян України.

Відділ інформації Ради профспілки