Відповідний документ № Ц/З–25/1186–17 від 22.05.2017 р. за підписами Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна, члена правління О.Бужора і Голови профспілки В.Бубняка надіслано на адресу керівників регіональних філій і філій ПАТ.


У роз’ясненні зазначено, що п. 3.6.26 Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками передбачено надавати сім’ям залізничників, загиблих у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції (під час виконання службових обов’язків, мобілізованих на військову службу, а також за обставин, не пов’язаних з виробництвом) одноразову матеріальну допомогу у розмірі 100 тис. грн. на підставі заяви та відповідних підтверджуючих документів, а поховання загиблих залізничників, які не мають родичів та близьких, здійснювати за рахунок коштів підприємств залізничного транспорту.


Крім цього пунктом 3.6.28 Галузевої угоди передбачено, що така допомога надається сім’ям загиблих залізничників, починаючи з початку проведення антитерористичної операції 18.03.2014 р.


Враховуючи вищезазначене, регіональні філії, філії ПАТ «Укрзалізниця» мають виплачувати одноразову матеріальну допомогу сім’ям залізничників, загиблих у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції (під час виконання службових обов’язків, мобілізованих на військову службу, а також за обставин, непов’язаних з виробництвом) починаючи з 18.03.2014 р., у розмірі 100 тис. грн. на підставі заяв та підтверджуючих документів, наданих відповідним комісіям філій, регіональних філій.