Волонтерські благодійні заходи порадували вихованців дитячого закладу, тож цьогорічне довгоочікуване свято, що припадає на 1 червня, запам’ятається їм надовго. І є чим!

Профактивісти привезли подарунки – насамперед, це, безумовно, солодощі, що так подобаються дітям. Чекав маленьких хазяїв і дуже приємний, яскравий сюрприз! Адже глядачів запросили на захоплюючу концертну програму творчого колективу “Дружба” – з жонглерами, фокусниками та акробатами!

…Діти, в яких, на жаль, небагато приводів для сміху, сяяли посмішками, настільки їм подобалися номери з клоунами, а також те, що вони самі мали можливість взяти участь у цьому кольоровому дійстві. Подовгу аплодували і фокусникам, жонглерам, іншим юним артистам.

Словом, веселощі і спілкування проходили на дуже позитивній хвилі. Діти і дорослі – вихователі, вчителі, молоді спілчани – ніби стали одним цілим, адже всі доклали максимум зусиль, тому що розуміли: кожен з цих дітлахів заслужив на таке яскраве свято!

…Члени молодіжної ради дорпрофсожу мали змогу також пересвідчитись, що їхні маленькі друзі проживають і навчаються у гарних умовах. Тож за допомогою всіх небайдужих у кожного з них є шанс на добре майбутнє.

У всіх волонтерів-спілчан виникло бажання приїжджати сюди ще і ще – якщо не з концертною програмою, то заради спілкування зі своїми підопічними. Адже саме ці дітки такого спілкування потребують, як ніхто інший…

Фото  тут

Катерина КОЛЕСНИК, громадський кореспондент газети «Вісник профспілки»