Недарма залізничники пишаються своєю оздоровницею – нещодавно колектив медичної установи став переможцем Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» у номінації «Санаторно-курортні послуги». Проте «Хмільник» – ще й престижне місце роботи 370 мешканців міста-курорту. Заклад неодноразово здобував перемогу в регіональному конкурсі «Кращий роботодавець року» серед підприємств медичного обслуговування.


Адміністрація центру спільно з профкомом усіляко вдосконалюють лікувальну базу, комфортабельність і умови проживання, оформлення території та паркової зони. А інвестування відбувається завдяки підтримці керівництва Південно-Західної залізниці.


За словами завідувачки аптеки, голови профорганізації Е.ШИМАНСЬКОЇ (на знімку – в центрі), очолювати таку первинку легко і надзвичайно відповідально одночасно. Легко тому, що діє вагомий колдоговір, який захищає права та інтереси кожного працівника, у колективі не існує соціальної напруги, а рівень гарантій забезпечується адміністрацією і підтримується завдяки наполегливій праці кожного спілчанина. У тісній взаємодії з профкомом адміністрація працює над покращанням умов праці, забезпеченням працівників спецодягом, дотриманням техніки безпеки тощо.


Дбають тут і про дозвілля: влаштовують екскурсії історичними куточками України, поїздки на концерти відомих виконавців. Підтримка працівників, які беруть участь у художній самодіяльності, приносить свої плоди: сьогодні в оздоровниці є вокальна група, солісти, адже забезпечення доброго настрою відпочивальників – це теж частина оздоровчих процедур. Діє бібліотека, фонд якої щорічно поповнюється книгами та періодичними виданнями.


Гордість колективу – медсестри і лікарі, які пропрацювали в центрі 30 і більше років, адже вони передають молоді найкращі традиції і навики. Профком вважає за честь підтримувати зв’язок із пенсіонерами, яких тут 220 осіб: для них влаштовуються святкові вогники, привітання учасників Великої Вітчизняної, надання матеріальної допомоги.


Відрадно, що в колективі працюють спеціалісти, котрі кваліфіковано та із задоволенням займаються своєю справою — оздоровленням людей.

 

Ігор БІЛИЙ, провідний фахівець Жмеринського теркому профспілки