У ході занять використано велику кількість презентаційних засобів, застосовано інтерактивні методи навчання, учасників забезпечено тематичними інформаційно-довідковими матеріалами для тренінгів.

Проведено тестування «Ваші комунікативні та організаторські здібності», «Самооцінка стратегій у переговорному процесі», «Стилі поведінки у конфлікті».
 
Приємно, що харківські колеги відчували щиру гостинність львів’ян. Профспілкове навчання справді не має меж і об’єднує.

* * *

На навчання профактиву з’їхалися профгрупорги первинки експлуатаційного вагонного депо Ковель Львівської магістралі зі Здолбунова, Сарн, Рівного, Луцька, Ківерців, Ізова, Іванич, Клесова, Обарова, Ягодина та Ковеля. Профпрацівники та представники адміністрації відповіли на багато наболілих питань, а для вирішення окремих проблем керівником депо одразу були дані відповідні доручення спеціалістам.

Активісти отримали вичерпну інформацію про економічний стан залізниці, роботу Ради профспілки і дорпрофсожу з вирішення нагальних проблем.
 
Серед інших розглянуто теми щодо ролі й обов’язків профгрупоргів, ефективності організаційної та інформаційної діяльності. Також обговорено хід виконання вимог профспілки до Укрзалізниці та Уряду, питання, пов’язані з проходженням залізничниками медоглядів, оплатою праці та роботою підприємства в умовах неповного робочого тижня, виконанням висловлених на конференції трудового колективу критичних зауважень і пропозицій, забезпеченням спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального захисту, оздоровленням деповчан і членів їх сімей тощо.
 
Учасники із задоволенням відвідали базу відпочинку депо, розташовану на березі озера, де провели спортивні змагання між профгрупоргами Волині та Рівненщини.
 
Такі корисні для роботи, спілкування та відпочинку заходи, на їхню думку, згуртовують профактив і зміцнюють первинку.

Анатолій ЯКИМ,
завідувач відділу оргкадрової роботи дорпрофсожу Львівської залізниці