Згідно з умовами акції, організованої профспілкою залізничників і транспортних будівельників України, необхідно запросити до профспілкової мобільної корпорації якомога більше нових учасників та відправити зі свого корпоративного номера life:) SMS-повідомлення на номер адміністратора корпорації +38 (093) 333-17-98 з наступним текстом:
– для отримання нового номера – «Акція+новий»;
– для переведення в корпорацію існуючого номера – «Акція+(ХХХ) ХХХ-ХХ-ХХ», де (ХХХ) ХХХ-ХХ-ХХ – активний номер абонента life:) (вартість SMS-повідомлення відповідно до тарифного плану).

Всі нові та переведені номери підключаються до тарифного плану «Вигідний» з абонентською платою 19 грн. на місяць. Після активації номера в корпорації абонент зможе самостійно обрати для себе тарифний план безкоштовно, звернувшись до інформаційно-консультаційного центру life:) за номером 5433.

Для переведення існуючого номера в корпорацію на його рахунку має бути не менше 20 грн., а у випадку переходу з індивідуального контракту з більшим тарифом – 31 грн., враховуючи плату за пониження тарифу. Для активації нового номера після отримання безкоштовного стартового пакета необхідно вставити sim-картку в телефон, поповнити рахунок виключно скретч-карткою life:) на суму не менше 20 грн. та здійснити перший дзвінок, дослухавши до кінця вітання від life:). Видача стартових пакетів відбуватиметься встановленим порядком.

Номер нового абонента корпорації повинен бути активований в корпорації з 15 по 26 грудня 2014 року.
З кожним активованим номером шанс отримати один з 50 призів – безкоштовні пакети «125 SMS по Україні» або «50 хвилин по Україні» (на вибір переможця) з 30.12.2014 по 28.01.2015 р. – збільшується. Про свій вибір переможець має повідомити організатора акції SMS-повідомленням на номер +38 (093) 333-17-98.

Розіграш призів відбудеться 29.12.2014 р. в режимі відеоконференції. Результати розіграшу буде повідомлено на сайті профспілки та SMS-розсилкою.
Головний приз – Мобільний USB-модем отримає той учасник акції, за рекомендацією якого буде активовано найбільшу кількість нових абонентів у профспілковій мобільній корпорації life:).