Таке рішення прийнято з урахуванням необхідності посилення позицій в питаннях мотивації профспілкового членства, продовження роботи щодо створення умов для економії витрат членів профспілки, підвищення ефективності в цьому напрямку діяльності та мінімізації ризиків та усунення організаційної залежності від сторонніх організацій.

 

Дисконтна програма є розвитком попередніх ініціатив Ради профспілки – щодо організації недержавного пенсійного забезпечення (Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль»), системи страхування від нещасних випадків на виробництві. 

Програма є власністю профспілки і має виключно соціальний статус.

Основною її метою є лобіювання надання системних знижок для членів профспілки в закладах, що реалізують товари та послуги населенню.

Президія затвердила склад робочої групи з питань запровадження та розвитку дисконтної програми, до якої увійшли фахівці Ради профспілки під головуванням першого заступника Голови профспілки Михайла Сінчака (заступник голови робочої групи – заступник Голови профспілки В.Лесько).

Визначено першочергові заходи на квітень поточного року щодо запровадження програми та її супроводження.

Так, профорганізаціям усіх рівнів рекомендовано забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед спілчан щодо запровадження цього соціального проекту, надання організаційної підтримки, підбір ініціативних спілчан в регіонах для їх подальшого навчання та забезпечення ефективної діяльності з розвитку програми.

 

Продовжуватиметься напрацювання переліку організацій (торгівлі, послуг тощо), які могли б стати потенційними партнерами дисконтної програми профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Відділ інформації Ради профспілки