20 січня п. р. завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк і керівник департаменту „Експрес-Банку” В.Раков презентували спільний соціальний проект на семінарі для голів профорганізацій та молодіжних рад залізничних структурних підрозділів Криму. Профактивістам вручено картки, які надають можливість отримувати системні знижки та накопичувати бонуси у декількох торгівельних мережах Криму, мережі АЗС.

 

Голова Кримської територіальної профорганізації В.Швидкий, високо оцінив ідею запровадження проекту і відзначив, що профспілка йде в ногу з часом.

По закінченні заходу профактивісти мали нагоду перевірити дію карток у найближчому супермаркеті, що бере участь у програмі.  

 

Організатори проекту працюють над постійним розширенням переліку закладів і послуг, на які розповсюджуватиметься дія карток, аби участь у програмі була максимально вигідною для наших спілчан і охоплювала їхні найрізноманітніші потреби та інтереси. Тому до участі в програмі запрошуються підприємства й організації різних напрямків діяльності, звісно, враховано і думку самих членів профспілки. Адже соціальний проект протягом 2010 року неодноразово обговорювався на різноманітних профспілкових заходах, особливо активно – серед членів молодіжних рад.

На думку президії Ради профспілки, розвиток програми сприятиме посиленню мотивації профспілкового членства і певною мірою – соціальній захищеності спілчан.

Робоча група з питань запровадження та розвитку бонусної програми під головуванням першого заступника Голови профспілки М.Сінчака ухвалила проекти реалізації програми також для Києва, Львова, Одеси, Жмеринки та Конотопа.

Відділ інформації Ради профспілки