ДО ТЕМИ

Голова ФПУ, Голова Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок Григорій Осовий повідомив, що частина з гострих питань порушувалася влітку під час зустрічі Премєр-міністра з учасниками масової акції протесту профспілок 6 липня. Проте дані керівником Уряду доручення виконавцями практично не реалізовані! Тому рівень соціальної напруги в трудових колективах залишається високим, і профспілки мусять на це адекватно реагувати.


Як приклад наведено доручення В.Гройсмана щодо актуалізації списків № 1 і № 2 працівників, зайнятих у шкідливих умовах праці. За три місяці засідань робочої групи жодного результату!


Зважаючи на це, президія ФПУ ухвалила рішення про проведення 20 жовтня 2016-го в Києві нової акції протесту. Водночас, враховуючи цю зустріч, підготовчу роботу з проведення акції в цей день поки що призупинено. «В залежності від того, наскільки конкретними будуть кроки Уряду по вирішенню порушених профспілками питань, залежатимуть подальші їх дії», – наголосив Голова ФПУ і Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських профспілок Г.Осовий. Він також вніс слушну пропозицію: щоб ця зустріч завершилася результативно, вона має бути оформлена відповідними рішеннями і протокольними дорученнями.


Детальніше тут


Відділ інформації Ради профспілки