Шановні друзі, колеги-залізничники!

Від імені Профспілки залізничників і транспортних будівельників України щиро вітаю вас із значущою подією – 150-річним ювілеєм Одеської магістралі!

Одна із перших на теренах України починаючи з далекого 1865 року залізниця з гідністю виконує своє найважливіше завдання – поєднує стратегічно важливі напрямки руху, на належному рівні забезпечує безперервний перевізний процес, ефективно використовує особливості свого розташування з виходами до портів та кордонів.

У нелегкий, скрутний час випробувань, що випали сьогодні на долю кожного з нас і галузі в цілому, залізничники Одеської своєю наполегливістю, відданою працею, професіоналізмом, славними традиціями, які підтримуються і примножуються поколіннями трудівників, тримають високу планку досягнень магістралі і творять новітню історію залізничного транспорту України. Проводиться електрифікація дільниць, розвиток станцій та інших структурних підрозділів, модернізація й удосконалення технічних засобів, створюються належні умови праці та відпочинку, забезпечуються соціальні гарантії. А все це разом є основою розвитку внутрішнього потенціалу та вагомим внеском у забезпечене майбутнє Одеської магістралі у складі Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»!

Бажаю вам, дорогі друзі, миру і злагоди, гідної праці, здоров’я вам і вашим близьким, добробуту й оптимізму.

З повагою
Голова профспілки залізничників
і транспортних будівельників України
Вадим БУБНЯК