Конкурс, який відбуватиметься напередодні звітно-виборчої кампанії у профспілці 2021 року, проводиться з 15 березня по 1 жовтня 2020-го.  Це сприятиме актуалізації й ефективності висвітлення роботи первинок із захисту трудових прав та інтересів спілчан і за іншими напрямами діяльності.
Конкурсні матеріали (текстові, фото-, відео- тощо) мають відповідати таким критеріям, як об’єктивність у відображенні діяльності первинних профорганізацій із захисту трудових прав та інтересів спілчан, за іншими напрямами роботи,  актуальність, оперативність тощо.
Кількість (загалом не менше десяти публікацій – текстових, фото-, відеоматеріалів тощо, опублікованих у ЗМІ, інформаційних вісниках дорпрофсожів і теркомів, соціальних мережах.
 Матеріали надаються до відділу інформації Ради профспілки до 15 жовтня 2020 року.
Результати конкурсу підсумовуються комісією до 5 листопада 2020 року та затверджуються президією Ради профспілки на засіданні у листопаді 2020 року.
Підсумки конкурсу оприлюднюються у газеті «Вісник профспілки» та на інших інформресурсах профспілки.
Нагородження переможців і призерів відбуватиметься у рамках заходів до Дня створення профспілки залізничників і транспортних будівельників у незалежній Україні (до 23 січня 2021 року).
Загальний преміальний фонд – 16800 грн.
Для первинки – переможниці конкурсу – грошова премія у розмірі 5 тис. грн.;
для первинок-призерів конкурсу:
за друге місце – грошова премія у розмірі 4 тис. грн.;
за третє місце – дві грошові премії у розмірі 2 тис.  грн. кожна.
Почесна грамота Ради профспілки – нагорода для голови первинної профорганізації, визнаної переможницею конкурсу.
Три заохочувальні грошові премії у розмірі 1 тис. грн. кожна.

Тож, шановні колеги та профактивісти, не зволікайте – долучайтеся до участі у конкурсі та отримуйте нагороди і заохочення!