За рішенням президії, з метою всебічного й об’єктивного інформування спілчан про діяльність Ради профспілки та профорганізацій усіх рівнів «ВІСНИК» має бути на інформаційному озброєнні кожного профактивіста та надходити до якомога більшої кількості спілчан, у тому числі ветеранів профспілкового руху, всіх керівників і фахівців ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій і філій.


Необхідно також забезпечити постійне ведення підшивок профспілкової газети у будинках відпочинку локомотивних бригад, виробничих кімнатах відпочинку, залізничних бібліотеках і гуртожитках тощо.


Тож відповідно до постанови президії, передплатна кампанія у профспілці розпочнеться 16 жовтня і триватиме до 30 листопада п. р. Головам профорганізацій усіх рівнів рекомендовано вжити всіх необхідних заходів для організованого проведення передплатної кампанії відповідно до планових показників минулого року і подбати про забезпечення передплатою на газету як мінімум кожного третього члена профспілки.


Передплатний індекс газети «Вісник профспілки» – 94922. Оформити передплату можна у будь-якому відділені «Укрпошти».


Рада профспілки забезпечує редакційну підготовку і поліграфічний супровід газети, здійснює весь комплекс заходів щодо її включення до Каталогу періодичних видань України, а оплату доставки та поштові витрати здійснюють профспілкові комітети різних рівнів.


Зважаючи на можливе зростання вартості поштових послуг протягом року, доцільним є оформлення передплати на максимальний термін – 12 місяців.


Відділ інформації Ради профспілки