Мета конкурсу – покращання висвітлення діяльності профспілки із захисту трудових прав та інтересів спілчан і членів їхніх сімей, сприяння подальшому розвитку соціальних ініціатив і програм за допомогою нового інформаційного ресурсу – YouTube-каналу профспілки. Вимоги до матеріалів – об’єктивність у відображенні роботи профорганізацій та якість самостійно* створеного відеоролику.

* Не допускається використання чужих матеріалів (музика, пісні, фрагменти відеороликів, фотографії тощо) без відповідного дозволу. Люди, які є персонажами відео, мають бути не проти опублікування відеороликів за їхньої участі.

До участі у конкурсі, який триватиме з 1 серпня по 1 листопада п. р., запрошуються профорганізації і молодіжні ради всіх рівнів, а також окремі групи, спілчани, позаштатні кореспонденти «ВІСНИКА», журналісти галузевих видань тощо.

Запропоновано 8 тем: соціальний діалог, оплата праці, правовий захист, охорона праці, молодь у профспілці, «Я і профспілка», оздоровлення, ПНПФ «Магістраль».

Змонтовані відеоролики направляються конкурсантами до відділу інформації Ради профспілки (visnykprof@gmail.com). Підсумкове засідання конкурсної комісії – до 10 листопада. Підсумки конкурсу затверджуються президією Ради профспілки на засіданні у листопаді 2017 року.

Переможець і призери нагороджуються дипломами та грошовими преміями: за 1 місце – 6 тис грн., друге – 4 тис. грн., третє – 2 тис. грн.

Відділ інформації Ради профспілки