Рада профспілки на звернення в. о. голови дорожньої профорганізації південно-Західної залізниці О.Лозка щодо неможливості проведення робіт Державною установою «Лабораторний центр на залізничному транспорті» Міністерства охорони здоров’я з дослідження умов праці на робочих місцях внаслідок  скасування національним органом стандартизації (ДП«Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» («УкрНДНЦ») з 1.01.2019 р. національних та міждержавних стандартів в Україні, що розроблені до 1992 року і які належать до Системи стандартів безпеки праці, надала відповідь.

     
Так, ДП «УкрНДНЦ» наказом № 111 від 24.04. 2019 р. відновила дію міждержавних стандартів на період від 26 квітня 2019-го до 1 січня 2022 року, які використовуються при проведенні атестації робочих місць за умовами праці та для підтвердження пільг і компенсацій працівникам, зайнятим на роботах з важкими та шкідливими умовами праці.    

ДО ТЕМИ
Із 1 липня поточного року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р., № 337, якою затверджено «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків , професійних захворювань та аварій на виробництві».