Новий розподіл обов’язків між першим заступником та заступниками Генерального директора затверджено наказом Міністерства інфраструктури № 254 від 7.07.2015 р.

«Для кожного етапу реформ потрібен відповідний лідер команди. Укрзалізниця вже здолала чималу відстань на шляху до корпоратизації. Сьогодні нам необхідно успішно завершити цей процес та зосередитися на безпеці, яка завжди була в основі діяльності залізниці», – прокоментував призначення Андрій Пивоварський, Міністр інфраструктури України, цитує сайт УЗ. Він також додав, що досвід та знання Олександра Завгороднього дозволять продовжити глибинні зміни на Укрзалізниці, посилити технічну складову управління підприємством та приділити належну увагу стабілізації технічного стану залізниць і безпеці пасажирських і вантажних перевезень.

Довідка

Олександр Завгородній працює на залізничному транспорті понад 20 років. За цей час пройшов шлях від старшого електромеханіка до головного інженера і першого заступника начальника Придніпровської залізниці і, врешті, заступника Генерального директора Укрзалізниці.

Починав свою кар’єру в 1993-му на ДП «Придніпровська залізниця» старшим електромеханіком. У 2002-му був призначений на посаду головного інженера залізниці. Розробив та впровадив систему охорони праці на підприємстві, забезпечив ефективне виконання програми ресурсозбереження, особисто курував виконання робіт на різноманітних об’єктах залізниці.

Останні 2,5 роки працював начальником управління Укртрансінспекції у Запорізькій області, де зосередив свою діяльність на розробці та впровадженні загальнодержавних програм із підвищення безпеки на наземному транспорті. За рік роботи вивів підрозділ з 16-го на 6-те місце серед 25 інспекцій по Україні.

Олександр Завгородній закінчив Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту за спеціальністю інженер-електрик. У 2011 році отримав додаткову освіту у сфері інтероперабельності, безпеки та сертифікації на залізничному транспорті з вивченням досвіду ЄС. Має ступінь кандидата технічних наук у сфері експлуатації засобів залізничного транспорту.
http://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/