Дитячий оздоровчий табір «Трембіта», розташований у мальовничому куточку гірської місцевості Закарпаття, вже втретє цього літа приймає гостей. Зараз тут відпочивають понад 170 школярів, протягом перших двох змін вже оздоровилися більше ніж 340, а попереду у таборі ще й четвертий заїзд. Ужгородський терком профспілки щороку докладає чимало зусиль для підготовки табору, зміцнення його матеріально-технічної бази, організації цікавого і корисного дозвілля.

Триває третя зміна і в «Експресі», що розмістився в селі Олександрія – екологічно найчистішій зоні Рівненщини. Оздоровчий комплекс, у якому минулого року було відремонтовано житлові корпуси і придбано нові меблі, цього літа приймає понад 200 юних відпочивальників щозміни, планує відкритися і вчетверте. Залізничники і профпрацівники дбають про свою оздоровницю і щороку долучаються до підготовчих робіт.

Звісно, не залишимо дітей наших спілчан без моря: як і щороку, організовано дитячий відпочинок у таборі «Чайка» в курортній зоні Херсонської області. На чорноморському узбережжі вже відпочили 62 школярів, днями розпочалася ще одна зміна.

Прес-центр дорпрофсожу Львівської залізниці