Понад 500 учасників клубів історичної реконструкції з України, Росії, Білорусі, Латвії, Молдови, країн Західної Європи візьмуть участь у відтворенні атмосфери XV століття. Головною подією фестивалю стане відтворення лицарського турніру – поєдинки і групові бої, піші битви і вперше – видовищні кінні зшибки лицарів. Це унікальне видовище створять для гостей фестивалю реконструктори з Росії та Білорусі. Крім того, лицарі продемонструють високу військову майстерність у стройовій підготовці, в денних і нічних боях, візьмуть штурмом фортецю, задіявши облогову техніку, середньовічну артилерію.

У рамках фестивалю пройдуть також змагання лучників. Відвідувачів Парку чекають виступи ансамблів старовинної музики, середньовічні танці та майстер-класи. Відвідувачі Парку зможуть спостерігати за життям справжнього середньовічного табору, працюватиме ярмарок майстрів, виставка шоломів і щитів. У вечірній програмі – нічні битви, вогняне шоу та святковий феєрверк.

Вартість вхідного квитка – 100 грн., для пенсіонерів – 50 грн., дітям дошкільного та шкільного віку – безкоштовно. Членам профспілки залізничників і транспортних будівельників України – знижка на вхід 25 % при пред’явленні дисконтної картки.

Парк «Київська Русь» розташований неподалік від столиці. Дістатися до нього можна маршрутними автобусами від станції метро «Видубичі». Для власного транспорту парковка безкоштовна. Остання маршрутка з парку відходить після закінчення заходів.

Відділ інформації Ради профспілки

 

Фото ТУТ