Банк «Траст» неодноразово був партнером заходів, ініційованих Радою профспілки, і планує надалі брати у них участь. А враховуючи складну ситуацію в східних областях України, не залишає поза увагою клієнтів-спілчан, які перебувають у зоні АТО, тимчасово переселені із зони АТО, мобілізовані до Збройних Сил України та беруть участь в АТО і позбавлені основного джерела доходу. Для таких клієнтів банк пропонує лояльні та індивідуальні умови реструктуризації заборгованості. Банк впровадив для зручності клієнтів нові механізми погашення кредитів, такі як термінали самообслуговування, платежі через інтернет, грошові перекази тощо.

Сьогодні банк активно здійснює пільгове кредитування спілчан, а також планує поновити тимчасово припинену видачу пільгових кредитів у Донецькій і Луганській областях за умови врегулювання конфлікту в цих регіонах.

«Траст» розширив мережу відділень та точок з експрес-кредитування по Україні, у тому числі у Хмельницькому та Вінниці. При їх відкритті було взято до уваги зручність їх розташування та графік роботи членів профспілки.

Крім того, С.Стрюков наголосив, що банк діє виключно у рамках законодавства України і не здійснює жодних дій, які можуть бути підставою для застосування будь-яких санкцій. Серед акціонерів і контрагентів банку «Траст» немає юридичних осіб, учасниками або вкладниками яких прямо чи опосередковано є Російська Федерація.