14 січня Голова Спільного представницького органу первинних профорганізацій та профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк і перший заступник Голови профспілки Михайло Сінчак взяли участь у зустрічі з членом правління ПАТ «Українська залізниця» Оксаною Маріною.

18 січня Голова профспілки Вадим Бубняк, який очолює СПО первинних профорганізацій «Українська залізниця», провів нараду з керівниками Вільної профспілки машиністів України Семеном Каріковим і Вільної профспілки залізничників України Володимиром Козельським. У заході взяли також участь заступники Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Михайло Сінчак і Олександр Мушенок.

Під час цих заходів йшлося про врегулювання деяких питань у площині розпочатого переговірного процесу з укладення колективного договору ПАТ «Українська залізниця».

Перше спільне засідання робочої групи сторін – профспілкової та з боку адміністрації – планується провести наприкінці січня п. р.

Нагадуємо, що на першому спільному засіданні сторін, що відбулось 15 грудня минулого року, визначено організаційні засади ведення соціального діалогу. Днями в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Олександром Завгороднім і Головою Спільного представницького органу профорганізацій ПАТ «Українська залізниця» і профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадимом Бубняком підписано відповідний протокол .

Відділ інформації Ради профспілки