Вкотре довели суперникам свою першість наші богатирі: у гирьовому спорті у ваговій категорії понад 90 кг очікувано виборов «золото» оператор дефектоскопного візка Покровської дистанції колії регіональної філії «Донецька залізниця» В.Білицький. Друге місце у категорії до 90 кг дісталося  машиністу електровоза локомотивного депо Лиман регіональної філії «Донецька залізниця» Д.Бернацькому, а третє у категорії до 80 кг –електромеханіку Помічнянської дистанції електропостачання регіональної філії «Одеська залізниця» С.Ткаченку. Завдяки їхній перемозі збірна на другому загальнокомандному місці з гирьового спорту.


В армспорті «золото» здобув старший стрілець Дніпровського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» В.Чайка (до 80 кг). «Срібло» серед «силовиків» у бригадира (звільненого) з поточного утримання і ремонту колій та штучних споруд Миколаївської дистанції колії регіональної  філія «Одеська залізниця» Є.Лисакова (понад 90 кг). «Бронзу» виборов слюсар з ремонту рухомого складу локомотивного депо Здолбунів регіональної філії «Львівська залізниця» І.Парфенюк (до 90 кг). У підсумку залізничники здобули друге загальнокомандне місце з армрестлінгу.


В особистій першості з настільного тенісу серед жінок інструктор-методист ФСК «Локомотив» регіональної філії «Одеська залізниця» В.Андрущак стала володаркою «золота», а серед чоловіків – оператор колійних вимірювань Ужгородської дистанції колії регіональної філії «Львівська залізниця» І.Біров отримав «бронзу». У парних змаганнях вони посіли друге місце з-поміж спортсменів-аматорів різних галузей та в результаті стали другими у загальнокомандному заліку.

 

Збірна з футзалу, до якої увійшли працівники регіональної філії «Південна залізниця» та філій «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», «Пасажирська компанія» і Панютинського вагоноремонтного заводу, в напруженій боротьбі здобула третє місце, перемігши з розгромним рахунком 4:0 у фіналі команду, яку представляла профспілка трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України.


Гарною та цікавою грою на цих змаганнях візначилися шахісти та шашисти.


У нашої команди волейболістів, до якої увійшли працівники Південної, Південно-Західної та Донецької залізниць, а також філії «Пасажирська компанія», у підсумку п’ятий результат.


Отож, за результатами проведених змагань кошик перемог залізничників поповнився заслуженими нагородами: трьома золотими, двома срібними та чотирма бронзовими медалями в особистій першості, а також чотирма загальнокомандними кубками з різних видів спорту.