Відповідно до Меморандуму у першому кварталі 2017 року посадові оклади і тарифні ставки буде підвищено на 50 % працівникам підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця», розташованих у безпосередній близькості від лінії розмежування на підконтрольній українській владі території, а також іншим працівникам, які направляються (залучаються) для виконання трудових обов’язків на цій території, за фактично відпрацьований час.

Чекає на залізничників і нова прозора, справедлива система оплати праці, спрямована на забезпечення гідної заробітної плати в залежності від кваліфікації та важливості професій у технологічному процесі залізничного транспорту. Згідно із Меморандумом, її буде запроваджено одночасно з укладенням Колективного договору ПАТ «Українська залізниця».

Досягнуто домовленості і щодо сплати роботодавцем пенсійних внесків до Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» на користь тих працівників, які самостійно сплачують внески, а також працівникам апарату Товариства і філій, яким внески адміністрацією не було сплачено спочатку.

Нагадаємо, що в результаті підписання попереднього Меморандуму між ПАТ «Укрзалізниця» і профспілкою 22 липня п. р. посадові оклади і тарифні ставки залізничникам у липні було підвищено на 20–25 %.

Відділ інформації Ради профспілки

  imgl0377.jpgimgl0404.jpg