Позитивним є те, що більшість запропонованих проектів передбачають використання технічних засобів, які дозволяють просто й оперативно оновлювати представлену на стенді інформацію – це є важливим аргументом в інформаційній діяльності первинок.

Рішення президії ухвалено, виходячи з того, що сучасний стенд первинки має бути доступним, оперативним і водночас ефективним засобом для постійного інформування спілчан про роботу профорганів усіх рівнів щодо захисту їх соціально-економічних прав та інтересів, а також з урахуванням постанов президій дорожніх комітетів профспілки щодо визначення найактивніших учасників конкурсу на першому етапі

За рішенням президії Ради профспілки заохочено призами – оргтехнікою (ксероксом з функціями принтера і сканера)  – профкоми: Луганської дирекції залізничних перевезень Донецької залізниці (голова М.Ю. Потопальська), станції Здолбунів Львівської (голова В.Р. Ковальницька, оператор станції), локомотивного депо ім. Т.Шевченка Одеської (голова М.В. Коцаба), вагонного депо Полтава Південної (голова М.В. Хоменко), дистанції колії Хутір-Михайлівський Південно-Західної (голова М.Б. Демченко), Криворізької дистанції колії Придніпровської залізниці (голова Ю.В. Шеламков).

Окремо президія відзначила прагнення профкому Козятинської дистанції електропостачання Південно-Західної залізниці до впровадження сучасних засобів комунікації – використання у якості оперативного інформаційного стенда Led-монітора, що дає можливість на мінімальній площі розміщувати максимальну кількість текстової, фото- та відеоінформації, а також пропозиції первинки профпідприємства «РОКС-Львів» щодо технічного оформлення стенда і рекомендувала їх відповідним дорпрофсожам до заохочення.

З урахуванням наданих проектів та висловлених у рамках конкурсу пропозицій планується розробити уніфікований (систематизований та стандартизований) макет інформаційного стенда первинної профспілкової організації.

Відділ інформації Ради профспілки