Щодо двох перших пунктів вимог – державної підтримки залізничного транспорту та відшкодування залізницям витрат на перевезення пасажирів-пільговиків – вирішено підготувати та спрямувати  до 10 липня п. р. спільні листи за підписами керівників Мінінфраструктури, Укрзалізниці та галузевої профспілки на адресу:

– Мінекономрозвитку та Мінфіну – з пропозицією виділити у проекті держбюджету на 2016 рік кошти на придбання та модернізацію рухомого складу;

– причетних міністерств і Кабміну – щодо розробки найоптимальнішого  механізму повернення Укрзалізниці коштів за перевезення пільгових категорій населення.

На виконання третього пункту дійшли згоди у термін до 1 липня п. р. забезпечити затвердження зведеного фінансового плану залізниць України з урахуванням видатків, необхідних для виконання Галузевої угоди і колективних договорів. Наголошено також на інформуванні Ради профспілки про проходження погодження зведеного фінплану залізниць на 2015 рік в причетних міністерствах.

За участі фахівців Мінінфраструктури та Ради профспілки буде розглянуто пропозиції щодо поданих профспілкою змін до статті 18 Закону України «Про транспорт», які стосуються вирішення  трудових спорів – такий підсумок розгляду четвертого пункту.

Ухвалено також рішення з обговорення п’ятої вимоги – йдеться про підготовку листів до Мін’юсту та Мінсоцполітики щодо порядку застосування окремих статей Закону України «Про запобігання корупції» у зв’язку з набуттям чинності змін з 26.04.2015 р. стосовно обмеження роботи близьких родичів і посадових осіб підприємств.

Відділ інформації Ради профспілки