Зазначено, зокрема, що надійшло 20 творчих робіт, 10 відеороликів розміщено на YouTube-каналі профспілки. Вирішено не присуджувати перше місце у зв’язку з тим, що творчі відеороботи, які претендують на призові місця, виконані приблизно в схожій стилістиці та на однаковому рівні, а визначити друге та три третіх місця.


Друге місце з виплатою 4 тис. грн. відповідно до Положення про конкурс присуджено молодіжній раді первинки Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури (2 відеоролики на теми: «Молодь у профспілці» та «Я і профспілка»).


Три третіх місця з виплатою відповідно до зазначеного Положення по 2 тис. грн. кожній присуджено творчим групам:
– молодіжній раді Криворізької територіальної профорганізації (1 відеоролик на тему «Молодь у профспілці»);
– молодіжній раді Конотопської територіальної профорганізації (1 відеоролик на тему «Молодь у профспілці»);
– відділу охорони праці дорпрофсожу Південно-Західної залізниці за участі молодіжної ради дорожньої профорганізації (1 відеоролик на тему «Охорона праці»).


Ухвалено рішення у рамках призового фонду додатково заохотити учасників конкурсу:
– молодіжну раду первинки Лиманського локомотивного депо регіональної філії «Донецька залізниця» (відеоролик на тему «Я і профспілка») премією у сумі 1 тис. грн.;
– сторожа Нікопольського моторвагонного депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» І.Котова та інженера з безпеки руху депо К.Парісту (2 відеоролики на теми: «Я і профспілка» та «Охорона праці») – премією по 300 грн. кожному;
інженера Дніпровського відділення філії «ГІОЦ» О.Томіла (1 відеоролик на тему «Охорона праці») – премією у сумі 300 грн.


Рекомендовано дорожнім (територіальним) комітетам заохотити за ініціативність учасників конкурсу, які не отримали грошових премій від Ради профспілки.


Ухвалено також рішення щодо висловлення подяки у газеті «Вісник профспілки» авторам 10 відеоробіт на тему «Охорона праці», що надійшли на конкурс від профкомів первинок Покровської територіальної профорганізації: станції Волноваха, вагонного депо Волноваха, локомотивних депо Волноваха і Покровськ, вагонного депо Покровськ (2 роботи) регіональної філії «Донецька залізниця»; профкому первинки станції Батуринська регіональної філії «Придніпровська залізниця»; складача поїздів В.Кузнецова та інженера техвідділу станції Полтава-Південна регіональної філії «Південна залізниця», голови первинки О.Василець.

 

Відділ інформації Ради профспілки