Результати роботи Фонду за минулий рік розглядались на засіданні президії Ради профспілки 27 лютого 2020 року. Діяльність Фонду визнано задовільною.

Того ж дня перед засновником Фонду звітували компанії, що надають послуги ПНПФ, – Адміністратор, Компанія з управління активами та Банк-Зберігач. Наголошено, що за минулий рік дохідність Фонду становила 20%, і це в умовах, коли внески перераховувалися лише працівниками, тобто активи Фонду з боку роботодавців не поповнювалися.

 

Також у березні 2020 року проведено плановий аудит ПНПФ «Магістраль» відповідно до Міжнародних стандартів. Аудиторська компанія дійшла висновку, що станом на 31 грудня 2019 року та за рік, що закінчився зазначеною датою, діяльність Фонду, інвестиційна політика та структура інвестиційного портфелю відповідають вимогам законодавства, звітні дані не викривлено, в усіх суттєвих аспектах вони відповідають нормативним документам Нацкомфінпослуг. 

 

До теми 

В 2019 році внесено схвалені Нацкомфінпослуг і зареєстровані державним реєстратором зміни до Статуту ПНПФ «Магістраль», на підставі яких нарешті Фонду вдалось отримати статус неприбуткової організації. 

 

Також було ухвалено рішення про вступ ПНПФ «Магістраль» до створеної в 2019 році Асоціації недержавних пенсійних фондів як асоційованого члена з метою взаємодії учасників з органами влади щодо створення умов для ефективного функціонування пенсійної системи України через розвиток накопичувального пенсійного забезпечення, захисту інтересів недержавних пенсійних фондів.