І, не зволікаючи, того ж дня побували в ньому. Побачили на власні очі, що на другому поверсі, де розміщено будинок відпочинку локомотивних бригад, зроблено непоганий ремонт, а от власне у гуртожитку… душові кімнати – в занедбаному стані, все руйнується, плитка побита, штукатурка, здається, ось-ось відпаде. Щоправда, у кімнатах досить зручно та затишно, та це й не дивно, бо кожен облаштовує житло для себе, власними силами підтримуючи в ньому чистоту і порядок. Тож молодіжна рада направила листа до керівництва БМЕУ-2 з проханням включити до плану робіт на поточний рік ремонт гуртожитку.

І тут знову постає наболіле житлове питання. Щоб якось зрушити його з місця, керівництво дирекції і терком профспілки направили начальнику Придніпровської залізниці листа з пропозицією розглянути можливість перебудови під житло декількох об’єктів, які знаходяться на балансі залізниці.

Сподіваємось, що у молоді нарешті з’явиться перспектива отримати власне житло! А це – переконливий аргумент для кваліфікованих молодих залізничників залишатися сумлінно працювати на рідній магістралі, бути разом зі спілчанами.

Любов КУЛІШОВА, інженер-електронік ІОЦ Придніпровської залізниці,
голова молодіжної ради Криворізької територіальної профорганізації